Hakkımızda

Kuruluşumuzdan sergilediğimiz ilerleme ve önümüzdeki süreç için odaklandığımız projelere bakarak söyleyebilirim ki ; hızla ve gelişerek büyüyen bir aile olduk. Hedeflerimiz doğrultusunda markalaşmaya , teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız aldığımız güçle daha da büyük projelere imza atacağımız yolculuğumuz devam ediyor.

Kayra Metal’in kuruluş vizyonu sonucunda yapılan işler her zaman başarılara imza atmıştır. Etik değerlerimiz ve sürdürülebirliliğe olan adanmışlığımız sayesinde sosyal faydalar da sağlayacağız. En önemlisi de sizlerle birlikte değer yaratacağız.

Yolculuğumuzda tanıştığımız , tanışacağımız herkese , bizimle yürüyen, destek olan tüm paydaşlarımıza ve birlikte değerler ürettiğimiz tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Kerem Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı

KAYRA METAL, çeyrek asırlık bilgi birikimi ve deneyimini, esnek ve dinamik yapısını Amanos markası ile birleştirip dünya çapında projelere başarıyla imzalar atmaya devam ediyor. Kayra Metal A.Ş., profil, sistem profilleri, cephe kaplama sistemleri, kompozit panel, ofis bölme sistemleri, güneş kontrol sistemleri ve aksesuarları ile ulusal ve uluslararası müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri, kısa sürelerde, ekonomik çözümlerle sunmaktadır. Uzman ve deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmış 5.500 m² kapalı alana sahip tesisi ile Kayra Metal A.Ş. müşterilerine; mimari tasarım, proje yönetimi, imalat, lojistik hizmetleri vermektedir.

Gücümüzü daha fazla insana ulaştırmanın yeni yollarını araştırıyoruz. Bunun yanında yaratıcı fikir ve çalışmalarımızla iş ortaklarımıza getiri sağlamayı amaçlıyoruz.

Kayra Metal A.Ş. olarak Ar-Ge, üretim ve satıştaki gücümüz ile projelere çözümler üretmek için çalışıyoruz.

2006 yılında küçük bir işletme ile kurulan firmamız , sektörde adım adım birçok global şirketle çalışarak müşterilerine hizmetler sunmaya başlamıştır.

Günümüze kadar  olan bu süreçte kendini kanıtlamış birçok projeleri başarılı bir şekilde hayata entegre ederek bugün yüzlerce yeni projelere imza atmıştır.

Kayra Ailesi, artan çalışan sayısı, mühendisleri ve deneyimli uzman ekip kadrosu , yeni projeleri ile başarılı çalışmalarla yoluna devam etmektedir.

Saygın firmamızın en önemli prensibi , müşterilerimize kaliteli ve  uzun ömürlü ürünleri ile müşteri memnuniyeti ilkesi öncülüğünde çalışmalarını sağlamaktadır.

Amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projeler geliştirmek ve rekabetçi fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile AR-GE çalışmaları ile hayallerini hayata geçirmektedir.

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek , kalite felsefesini benimsemek ve hissetmek için çalışmalar yaptı.

Kayra Metal taahhütleri çerçevesinde faaliyet göstermek ve hizmet verdiğimiz sektörde ; Girişimci, lider, gelişime odaklanmış, kurumsallaşmış firma yapısına sahip olmak.

Toplam kalite yönetimi düşüncesi ile sistemimizi ve süreçlerimizi müşteri beklentilerini de esas alarak sürekli iyileştirmek. Müşteri odaklı hizmet, kurumsal- toplumsal, sorumluluk anlayışı, kurum içinde ,dışında saygın  güvenilir ilişkiler kurmak. Lider olmak ve öncülüğü korumaktır.

Kayra Metal’in kalite politikası ;yönetimin sorumluluklarını ve yetkilerini açık biçimde bütün çalışanlara iletmek ve kolay erişilebilir olmasını sağlamak amacı ile yazılı bir belge olarak bulundurmaktır. Tüm çalışanlar Kayra Metal politikası konusunda eğitilmekte, bu sistemin uygulanması, geliştirilmesi yönünde katkı ve desteklerinin sağlanması açısından teşvik edilmektedir.

Yenilikçi yaklaşımlarımızla alüminyum sektörünün öncüsü olmaktır.

Fonksiyonel ve kaliteli ürünler sunarak, değişen müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmektir.

Open chat
WhatsApp Live Support Chat
Merhaba;
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by