Hizmetler

Yüzey İşlemleri

Toz Boya

1.000 m² alan üzerinde yer alan elektrostatik boyama tesisimizde işlem görecek ürünler üzerinde birikmiş olan kir, yağ ve presleme işlemi sırasında yüzey üzerinde oluşmuş metal tozları, kimyasal temizleme havuzlarında gerekli ön işlemlerden geçirildikten sonra durulanır ve kurutma kabininde kurutularak boyamaya hazır hale getirilir. Bu işlemler ile temiz yüzeyler elde edilir.

Uygulanacak renk grubuna göre, boya kabininde ürünlere özel püskürtme tabancaları ile elektrostatik yüklenen toz boya partiküllerinin fırın uygulama işlemi gerçekleşir ve bu işlem ile malzeme yüzeyine yapışması sağlanır. Elde edilen yüzey kaplama aşınmaya, korozyona, kimyasal etkilere ve darbelere karşı direnç gösterecek dayanıklılıktadır. Tüm bu işlemlerin sonucunda çevre dostu, dayanıklı, geri kazanılabilir, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler tüketicilerimizin hizmetine sunulmuş; estetik, güvenli ve konforlu alanlar oluşturulması yönünde katkı sağlanılmıştır.

Ahşap Desen

Toz boya uygulamasındaki benzer ön işlemler bu uygulamamız için de geçerlidir. Ahşap kaplama transfer uygulaması öncesinde, işlem görecek yüzey üzerine (profiller ve kompozit paneller) açık, koyu, kızıl, mat, parlak ya da texture elektrostatik boya uygulanarak, yüzey renginin ahşap transfer kaplama deseni ile uyumlu olması sağlanır.

Yüzey boyama işlemi tamamlandığında, uygulanacak transfer kağıdı özel kesim uygulamaları ile profile sarılır, ahşap kaplama transfer kağıdının özel fırında vakum yöntemi ve ısı ile yüzey boya uygulamasına tutunması ve desenin yüzeye işlenmesi sağlanır. İşlem sonucunda doğal ahşap görünümü kusursuz şekilde elde edilmiş olur.

Bu işlem ile toz boyamada bahsettiğimiz ve benzer işlemleri görmüş ürünler dayanıklı, uzun ömürlü, doğallığı ve görünüm estetiği açısından da kusursuz birer ürün haline gelmiş olurlar.

İzomat

Kendi üretim alanımızda gerçekleştirdiğimiz polyamid yalıtım bariyerlerinin alüminyum gövdeye çakma işlemi ile sizlere yalıtımlı profillerin birleştirilmesinde en hızlı çözümü sunmaktayız.

Polyamid ısı bariyeri çakma işlemi sonrasında profiller yüzey uygulaması sırasında 200 dereceye kadar ısıl işlem görebilmektedir.

Sizlere izomat uygulamamızla farklı yüzey işlemi görmüş iç ve dış profillerinizin projede tarif edilen formattaki gibi tedarik imkanını sağlamaktayız.

Mekanik İşlemler

Profil Ebatlama

Stoklu ürünlerde (kapı, pencere, cephe, sürme, katlanır kayar sistemlerde) standart boy profil üretimimiz 6m’dir. Giyotin sistemlerimizde bu boy 6,5m’dir.

Standart profil ebatlama ve tedariği yanında proje gerekliliklerine göre min. 300kg ve üzeri profil siparişlerinde istenilen ebatlarda özel boy bitmiş ürünü; özel boylarda üretilmiş, kesilmiş, köşe bağlantıları yerleştirilerek çerçeve halinde toplanmış olarak da tedarik etmekteyiz.

Kompozit Panel Ebatlama

Kayra Alüminyum Kompozit Panelleri herkesin bildiği gibi, proje uygulamalarında estetiği ve kullanım kolaylığı açısından tercih edilen bir üründür.

Malzemenin bina şekline ve uygulama alanına göre değişkenlik göstermesi, uygulanmadan önceki ölçülendirme, büküm ve derzleme ihtiyacını beraberinde getirmiştir.

Firmamız bu anlamda tüm malzemelerin ölçülendirme işlemlerini bilgisayar ortamında oluşturarak son teknoloji CNC derz açma makinelerinde robotik uygulama ile sıfır hata ve hızlı bir şekilde işlenmesini sağlamaktadır.

Kullanılan ekipman ve uygulamalar; üstün işleme kalitesi, titreşimsiz ve hızlı vakumlama ile pürüzsüz işlenmiş bir malzeme elde etmemizi sağlamaktadır.

Renk kartelalarında bulunan standart renklerinin haricinde Ral, Pantone ve talep ettiğiniz özel renkler; mimari projelerinizin dış ve iç cephelerinde, havaalanı, hastane, otel, konut projelerinizde ve daha birçok alanda kullanılmak üzere A2, B1, B2 yanmazlık sınıflarında sizin için en kısa sürede ve en üst kalitede hazırlamaktadır.

Genel Mekanik İşlemler

Profil kesim, delik açma, özel kesim alüminyum sac ve levhaların hazırlanması, özel aksesuar kesim, freze işlemlerinde sizlere ürün tedarik ve imalat aşamalarında en doğru çözümlerimizle kaliteli ve hızlı hizmet sunmaktayız.

İmalat

İmalat

Günümüz dünyasında zamanın hızla akıp gitmesi ve artan sektör ihtiyaçları, satış konusunda bizleri sizlere daha iyi ve hızlı hizmet verebilmek adına yönlendirmektedir.

Bu anlamda firmamızdan sadece ürün tedarik hizmeti değil; teknik, Ar-Ge, ürünlerle ilgili bilgilendirme ve uygulama seçenekleri ile birlikte kurumsal desteğimizi almış oluyorsunuz. Projelerinizin planlama aşamasında başlayan iş birliğimiz, sistemin belirlenmesi, uygulanacak alanın fiziksel ve iklimsel koşullarına göre uygun ürün ve ekipmanların seçimi, ürünleri projelerinizde montaja hazır şekilde teslim edebilmeniz adına, ileri teknoloji donanımımız ve uzman personelimiz ile belirlenen ölçü, şekil, paketleme ve lojistik çözümlerimiz sizlere tüm bu süreçte zaman kazandırarak işlerinizde büyük kolaylık sağlamaktadır.

Loading...

Open chat
Merhaba;

Size nasıl yardımcı olabiliriz?