Başkanın Mesajı

Kuruluşumuzdan sergilediğimiz ilerleme ve önümüzdeki süreç için odaklandığımız projelere bakarak söyleyebilirim ki ; hızla ve gelişerek büyüyen bir aile olduk. Hedeflerimiz doğrultusunda markalaşmaya , teknolojiye verdiğimiz önem ile birlikte müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve çalışanlarımız aldığımız güçle daha da büyük projelere imza atacağımız yolculuğumuz devam ediyor.

Kayra Metal’in kuruluş vizyonu sonucunda yapılan işler her zaman başarılara imza atmıştır. Etik değerlerimiz ve sürdürülebilirliğe olan adanmışlığımız sayesinde sosyal faydalar da sağlayacağız. En önemlisi de sizlerle birlikte değer yaratacağız.

Yolculuğumuzda tanıştığımız , tanışacağımız herkese , bizimle yürüyen, destek olan tüm paydaşlarımıza ve birlikte değerler ürettiğimiz tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.

Kerem Yılmaz
Yönetim Kurulu Başkanı

Vizyon

Yenilikçi yaklaşımlarımızla alüminyum sektörünün öncüsü olmaktır.

Misyon

Fonksiyonel ve kaliteli ürünler sunarak, değişen müşteri ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmektir.

Hakkımızda

2006 yılında küçük bir işletme ile kurulan firmamız, sektörde adım adım birçok global şirketle çalışarak müşterilerine hizmetler sunmaya başlamıştır.

Günümüze kadar olan bu süreçte kendini kanıtlamış birçok projeleri başarılı bir şekilde hayata entegre ederek bugün yüzlerce yeni projelere imza atmıştır.

Kayra Metal A.Ş., profil, sistem profilleri, cephe kaplama sistemleri, kompozit panel, ofis bölme sistemleri, güneş kontrol sistemleri ve aksesuarları ile ulusal ve uluslararası müşterilerine yüksek kaliteli ürünleri, kısa sürelerde, ekonomik çözümlerle sunmaktadır.

Uzman ve deneyimli kadrosu, yüksek teknoloji ekipmanları ile donatılmış 5.500 m² kapalı alana sahip tesisi ile Kayra Metal A.Ş. müşterilerine; mimari tasarım, proje yönetimi, imalat, lojistik hizmetleri vermektedir.

En önemli prensibimiz, müşterilerimize kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri ile müşteri memnuniyeti ilkesi öncülüğünde çalışmalarını sağlamaktadır.

Amacımız müşterilerimizin talepleri doğrultusunda yeni projeler geliştirmek ve rekabetçi fiyat ve yüksek kalite anlayışı ile AR-GE çalışmaları ile hayallerini hayata geçirmektedir.

Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek, kalite felsefesini benimsemek ve hissetmek için çalışmalar yapmak.

Loading...

Open chat
Merhaba;

Size nasıl yardımcı olabiliriz?